Tortola, İngiliz Virjin Adaları

Kuzey Amerika

Tortola

Yelken Takımı

Eminiz ki burası hayat kadar güzel. Şu an Karayipler'desiniz, en mükemmel plajlarından -hatta Karayip standartlarında- bazılarında, masmavi deniz ayaklarınızın altında. Burası da aynı Karayip atmosferine sahip, yelkenli ile keşfedilmeyi bekleyen 50'ye yakın adadan biri. Evet İngiliz Virgin Adaları'nı sevdiğimiz doğru. İngiliz Virgin Adaları'nın ana adası olan Tortola, nüfusun %82'sine ev sahipliği yapıyor. Dağlık arazilerle, plaj noktalarının ve Karayip lezzetlerinin birbirine karıştığı bir ada. Belki de bizim dünyadaki en favori yerlerimizden biri.

Güneybatının en iyi plajlarının olduğu Belmont Koyu ve Cane Garden Koyu burada bulunuyor. Eminiz ki plajların farklı olmaması için yalvarıyorsunuz. Adanın aynı bölümünde 523 metre yüksekliğindeki Dağı Sage, etrafında yemyeşil yağmur ormanı ile onlara bakıyor. Burası gerçekten özel bir şey. Tortola Adası'nda rahat (Ve uygun fiyatlı) tatil köylerinde kalabileceğiniz gibi, büyük otel (Zincirleri) karışımlarını da bulabilirsiniz. Tabii ki bir yolcu gemisi veya ülke çapında bir yelkenli ile buraya geldiyseniz, gerçekten herhangi biri hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Çok miktarda mağaza ve restoran bulabileceğiniz, Tortola üzerindeki Road Kasabası, yolcu gemileri için ana kalkış noktasıdır. Bahsettiğimiz gibi, Tortola keşfedilmek için güzel bir bölge. Eğer zamanınız varsa, genellikle Tortola'dan bile daha güzel olduğu görülen, Jost Van Dyke ve Virgin Gorda Adaları'nı gezmelisiniz.


Anahtar Bilgiler
  • Tortola, İngiliz Virgin Adaları'nda yer alıyor.
  • Rakımı 293 metre.
  • Ulaşım için en iyi havalimanı EIS (Beef Island, Beef Island).
  • Konuşulan ana dil İngilizce ve ortalama İngilizce seviyeleri iyi.
  • Para birimi Amerikan Doları.

Ortalama yağış sıcaklık

Ortalama Sıcaklık
Ortalama Yağış
Ucuz bilet bulunuyor...