Sunny Beach, Bulgaristan

Avrupa

Sunny Beach

Bulgaristan’dan Fazlası

Tanıdık bir arkadaşımız bir zamanlar Sunny Beach’e gitmişti. Orada birkaç gün kaldıktan sonra Facebook'da şu şekilde bir durum güncellemesi yapmıştı: “telefonum çalındı ve ağzımda artık iki dişim yok.” Evet maalesef Sunny Beach böyle bir yer; biraz güvensiz.

Gerçekten iyi bir başlangıç yapamadık, değil mi? Tüm tarafsızlığımızla, aynı şeyleri bir İspanyol sahili için de yazabilirdik (!) Bulgaristan'ın Karadeniz kıyılarındaki Sunny Beach’e gitmeyi düşündüğünüz zaman, Bulgaristan'a seyahat etmenin nasıl olduğuna dair tüm düşüncelerinizi bir kenara bırakarak başlayın. Çünkü, burası Bulgaristan'daki herhangi bir yerden çok, İspanya'daki Salou ile kıyaslanıyor.

10.000 civarında yerli halkı var, fakat 300.000 turist alan bir yer. Turistler genellikle Sunny Beach’e her şey dahil tatil tarifeleri ile geliyorlar. Burada, güzel plajlarda sınırsız eğlence deneyimi yaşayabilir, renkli partiler ve canlı gece hayatı ile hoş vakit geçirebilirsiniz. Sadece kavgaya karışmayın ve gözlerinizi eşyalarınızdan ayırmayın.

Not: Tatil beldesi şu isimle adını yaşatmayı sürdürüyor: Temmuz.


Anahtar Bilgiler
  • Bulgaristan’ın Burgaz Bölgesi'nde bulunur.
  • Nüfusu 11.626
  • Rakımı 3 m.
  • Ulaşımı sağlayan en uygun havaalanı BOJ (Burgaz Havaalanı)
  • Para birimi Bulgar Levi.

Ortalama yağış sıcaklık

Ortalama Sıcaklık
Ortalama Yağış
Ucuz bilet bulunuyor...