Sık seyahat edenlerrahat bir yolculuk için ne yapmalı?

Uçarak seyahat edecekseniz atıştırmalık yiyecekler eşliğinde film izleyip, müzik dinleyerek ya da kitap okuyarak zaman geçirebilirsiniz. Peki rahat bir yolculuk geçirmek için neler yapılması gerekir? İşte seyahat etmeyi sevenler için rahat yolculuğun püf noktaları...
Ucuz Bilet Bulunuyor...

Sık seyahat edenler rahat yolculuk içi öneriler

Sık seyahat edenler rahat yolculuk içi öneriler

UÇUŞ ESNASINDA RAHAT KIYAFETLER TERCİH EDİN

Uçak seyahatinde rahatlık için, dar olmayan, pamuklu kumaşlar ve rahat ayakkabıları tercih edin. Yolculuk esnasında basınçtan şişen vücudu saran dar kıyafetler uçuş konforunu etkileyecek negatif faktörlerin başında geliyor. Uçağa biniş ve uçaktan iniş sırasında özellikle spor ayakkabı tercihi hızlı hareket etmeniz için kolaylık sağlar.

VÜCUDUN SIVI İHTİYACINI KARŞILAYIN

Bol miktarda sıvı alımı uçak yolculuğunda iyi hissetmek için birinci sıradadır. Seyahat sırasında çok kuruyan ve şişen vücudun sıvı ihtiyacını karşılamak için bol su ve meyve suyu tüketiminin farkını uçaktan indiğinizde hissedeceksiniz.

SIK UÇANLARA ÖZEL PROGRAMLARDAN FAYDALANIN

Otel, uçak, araç kiralama gibi seyahatleriniz için sık kullandığınız hizmetlerde, firmaların üye programlarıyla müşterilerine sundukları indirimlere, hediyelere ve özel fırsatlara mutlaka göz atın.

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!