Prenses Diana'nın Çocukluğunun Geçtiği Evde Konaklayabilirsiniz

Elde edilen tüm gelir, dünya üzerindeki savunmasız çocukların hayat kalitesini yükseltmeye yönelik çalışan bir sivil toplum kuruluşuna gidecek.

Kraliyet hayatını seviyor musunuz? Aynı zamanda mali açıdan çok mu rahatsınız? O zaman şanslı gününüzdesiniz! Spencer ailesi, Prenses Diana'nın Northamptonshire'deki çocukluk evi Althorp'u, bir haftasonu çift kişi için 40.000 $ veya 18 kişilik özel grup için 250.000 $ ödeyebilecek herkese açıyor. NBC News'in bildirdiğine göre elde edilen tüm gelir, dünya üzerindeki savunmasız çocukların hayat kalitesini yükseltmeye yönelik çalışan ABD'li sivil toplum kuruluşu Whole Child International'a gidecek. Kontes Karen Spencer ve Kont Charles Spencer 2004'te yetimhanelerdeki ve çocuk bakım merkezlerindeki kısıtlı imkanlar konusunda çalışacak bir yardım kuruluşu kurdular.

52 kilometrekarelik alana kurulu 500 yıllık malikane, kapsamlı bir sanat koleksiyonuna da ev sahipliği yapıyor. Doğal olarak, Galler Prensesine adanmış bir anıt bulunan Althorp, hayalet hikayeleriyle tamamlanıyor. Eğer merak ettiyseniz, arazide olduğu iddia edilen hayaletlerin hiçbiri Prenses Diana'ya ait değil. Etrafta dolaştığı iddia edilen hayaletler, Üçüncü Kontun vefat etmiş hizmetçilerinin hayaletleri.

Kaynak

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!