Müslümanlar için Helal Seks Ürünleri Satan "Şeriat Uyumlu" Erotic Shop Mekke'de Açılıyor

Amsterdam'daki El Asira isimli firma Suudi Arabistan'a açılıyor.
Ucuz Bilet Bulunuyor...

Suudi Arabistan'da kadınların araba kullanması yasak ve davranışlara ve kıyafete dair İslami kurallar katı biçimde şekilde zorunlu.

Amsterdam'daki erotik ürünler markası El Asira, her sene milyonlarca Müslüman tarafından hac ziyareti için gelinen Suudi Arabistan'daki İslamiyet dünyasının en kutsal şehrinde şubesini açıyor.

Firmanın kurucusu Abdelaziz Aouragh bu isteğini geçen sene Fas'tan bir web sitesi olan Alyaoum24'a açıklamıştı.

Kutsal şehir Mekke'de Kabe'nin ve Büyük Camii'nin havadan görünümü.

Açıklamaya göre, bu işin yerel kurallar ve adaba uygun olduğuna emin olmak için Müslüman hocalara ve Suudi şeyhlere danışıldı.

Aouragh, AFP Haber'e şunları söyledi:

"Piyasaya sürdüğümüz ürünlerin şişme bebeklerle veya vibratörlerle bir alakası yok. Bu bir seks hareketi değil, bu onun çevresinde dönenlerle ilgili. Ürünlerimiz atmosfere katkı sağlıyor ve şehvet hislerini yükseltiyor."
Araba sürmesi yasak olan kadınlar Riyad'da taksi durdururken

Suudi Arabistan'da kadınların özgürlükleri kısıtlı ve davranışlara/kıyafete dair İslami kurallar katı şekilde zorunlu olsa da El Asira, ürünlerinin evlilikleri iyileştirerek "kadınlara daha fazla hayranlık ve sevgi" duymaya yönelteceğini söylüyor.

Web sitesi tüm ürünlerini "şeriat uyumlu" olarak tanımlıyor ve "cinselliğe, şehvete ve hatta maneviyata dair daha derin anlamlar sunacağını" iddia ediyor.

İnternette ve markanın dükkanında satılan her şey "helal" olarak yani İslami kurallara göre izin verilen olarak addediliyor.

Markanın web sitesinde; "Ürünlerimizin hepsi şeriatın özünde olan namusu, kötülükten uzak insacıllığı ve etiği koruyor." yazıyor.

2010'da Hollanda'da açılan firma erotik yağlar konusunda uzman ve yetişkinlere yönelik Alman firması Beate Uhse destekli.

Kaynak

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!