Maldivler, Maldivler

Asya

Maldivler

Abartılar hakkını vermeye yetmez bembeyaz kuma sahip sahiller, palmiye ağaçları, lüks ve zengin deniz yaşamıyla beraber sıcak, sığ bir deniz mi arıyorsunuz? O zaman Maldivler sizin için en uygun yer ve tatil yapmayı düşündüğünüz diğer yerler, buranın ancak ucuz bir taklidi gibi kalır.

Hiçbir abartılı anlatım, Maldivler'deki bir tatil yerinde okyanusu gören bungalovunuza oturup gün batımını seyrederken hissettiğiniz huzurun ve güzelliğin hakkını veremez. Biz biraz abarttık ama siz ne demek istediğimizi anladınız.

Burası Hindistan’ın güneybatısında kalan, 200 tane yerleşim yeri bulunan, 1.192 Mercan Adası'ndan (totalde 26 Mercan Adası olarak gruplanmış) oluşan bir takımada. Ama buraya geldiğinizde öyle çok yer görmeyi beklemeyin, yapacağınız tipik şey lüks bir otelden oda tutmak ve bütün tatiliniz boyunca burada zaman geçirmek olacak. Bundan sonrası tamamen rahatlamak, yemek yemek, uyumak ve tabii ki yüzmek ile geçecek.

Maldivler’in sahilleri tartışmasız Dünya’nın en iyi sahilleri. Eğer biraz daha hareketli bir aktivite yapmak istiyorsanız dalışı veya şnorkelle dalışı deneyebilirsiniz, inanın hayal edebileceğiniz en temiz deniz suyunu ve en zengin deniz yaşamını göreceksiniz.


Anahtar Bilgiler
  • Maldivler, Maldivler'de bir bölge.
  • Rakımı 2 m.
  • Ulaşımı sağlayan en uygun havaalanı MLE (Male International Airport, Male).
  • Para birimi Maldivler Rufiyaa.

Ortalama yağış sıcaklık

Ortalama Sıcaklık
Ortalama Yağış

İlgili İçerikler

Ucuz bilet bulunuyor...