Londra'da Eski Bir Evin Bahçesinde Garip İskeletler Bulundu

Verdikleri his tuhaf ve rahatsız edici aralığında değişen bu parçalar, Londra'da bir yetimhanenin altındaki gizli bir bodrumda keşfedildi.
Ucuz Bilet Bulunuyor...

2006'da Londra'da bir yetimhanenin altında gizli bir bodrum keşfedildi. İçinde yüzlerce sandık ve her birinde kabus gibi eşyalar, uhrevi simgeler ve gizemli günlükler vardı. Verdikleri his tuhaf ve rahatsız edici aralığında değişen parçaların bazılarını aşağıdaki fotoğraflarda görebilirsiniz. Ama uyaralım! Oldukça ürkütücüler.

Eşyalar Merrylin Cryptid Koleksiyonu olarak biliniyor. Bu isim, bu eşyaların zamanında ait olduğu adamın, gizli doğa bilimci, Fringe hayvan bilimci ve zeno arkeolog Thomas Theodore Merrylin'in ismi. 1782 İngiltere Hellingshire'da zengin bir aristokrat ve biyolog ailenin çocuğu olarka dünyaya gelen Merrylin hayatını bu koleksiyona, bu garip ve muhteşem (ama daha çok garip) simgelere adadı. Gerçekler mi sahteler mi, hiçbir fikrimiz yok. Tek bildiğimiz garip oldukları. Ve biraz da havalı.

Güncelleme: Bu ürkütücü eserlerin Londra'lı çizimci, yazar ve heykel sanatçısı Alex CF'nin eserleri olduğu ortaya çıktı. Kendisinin muhteşem eserlerinin daha fazlasını buradan görebilirsiniz.

Kaynak

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!