İyi Ki Doğdun Küçük Gezginlerin Yaratıcısı Charles Perrault!

Paris’ten yazdığı masallarla küçük gezginleri hayal dünyalarındaki yolculuklarına davet eden Fransız yazar Charles Perrault, doğum günün kutlu olsun!
Ucuz Bilet Bulunuyor...

Her şey hayal etmeyle başlar. Hayal etmenin farklı temel gıdaları vardır. Bu gıdaların başında, gezgin ruhları ilk seyahatlerine davet eden masallar gelir. Küçük gezginler, ilk yolculuklarına masallarla başlar. Masallar onları alır, bilinmeyene ve gizeme doğru götürür. Gezgin ruhlar mutlu sona ulaşmak için bu seyahatleri boyunca, meraklı bir şekilde yollarında ilerler. Masal mutlu sonla biter ve küçük gezginler, ilk seyahatlerinin sonunda yüzlerinde içleri ısıtan bir tebessümle gözlerini kapatır ve yavaş yavaş uykuya dalarlar.

Hemen hemen birçok gezginin ilk seyahatlerine çıkıp, gezgin ruhlarıyla tanışmasını sağlayan “Külkedisi”, “Uyuyan Güzel”, “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” ve “Kırmızı Başlıklık Kız” masallarının yazarı Charles Perrault, iyiki doğdun! İyiki gezginleri, masallarında gezgin ruhlarıyla tanıştırdın. Masalları önce çocuklarına yazdın ancak o masallar sadece kendi gezginlerini değil, dünyadaki başka gezginleri de ilk seyahatlerine davet etti ve etmeye de devam edecek...

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!