İki Köpek Yavrusu, Bir Kobra Yılanı ile Kuyuya Düştü

Hindistan'ın Punjab şehrinde 2 küçük köpek yavrusu yanlışlıkla bir kuyuya düştü. Enteresan olan ise kuyuda bir de yılanın olmasıydı. Ancak vahşi yılan, minik köpeklerin kılına bile zarar vermedi.
Ucuz Bilet Bulunuyor...

Hayvanlar dünyasıyla ilgili şaşırtıcı hikayeleri sık sık duyarız ve hayvan ne kadar tehlikeliyse olay da genelde o kadar ilginç olur.

Bu olay Hint şehri Punjab'da gerçekleşiyor. 2 küçük köpek yavrusu yanlışlıkla bir kuyuya düşüyor. Kuyu çok derin olduğu için köpekler dışarı çıkamıyor. Köpeklerin sahibi, köpeklerin annesinin aralıksız havlaması sayesinde bir süre sonra köpeklerin kaybolduğunu fark ediyor.

Adam kuyuya bakınca ürküten bir manzarayla karşılaşıyor. İki köpek yavrusunun yanında bir kral kobra yılanı oturuyor. Ama ilginç olan, yılan köpekler için tehlike oluşturacak herhangi bir şey yapmıyor. Tam tersi, köpekleri adeta kuyunun suyla kapanmış tehlikeli yerlerinden koruyor. Köpekler kuyuda 48 saat geçirmenin sonunda kurtarılıyor. Yetkililer yardıma geldiğinde kobra yılanı kuyunun diğer tarafına sürünüp yoldan çekiliyor. Köpekler hiçbir şekilde incinmemiş olarak çıkarılıyor ve yılan da ormanlık alana götürülüp serbest bırakılıyor.

Bu olay yine, dünyadaki en tehlikeli canlıların bile birisi tehlikede olduğunda ona yardım etmenin anlamını bildiğini gösterdi.

Kaynak

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!