Gökçetepe Köyü: İstanbul'a Yakın Bir Saklı Cennet

İstanbul'a çok uzak olmasın ama kalabalıklardan uzak olsun, böyle çok güzel doğası olsun, biraz kendi kendine kalmanın zevkini yaşatsın diyorsanız, Gökçetepe Köyü'ne!
Ucuz Bilet Bulunuyor...

Yakın cennet

Yakın cennet

Gökçetepe Köyü, Keşan'a bağlı ve İstanbul'a arabayla çok yakın. Doğası ise anlatılamayacak güzel.

Müthiş çam ağaçları gölgesinde

Müthiş çam ağaçları gölgesinde

Koru Dağı'nın eteklerinde bulunan bu köy, muheteşem yeşilliğini karadan denize kadar muhafaza ederek, tertemiz bir hava sunuyor.

Bu temiz havada yaşamak, hiç değilse yılının bir kısmını burada sürdürmek isteyen çok sayıda insan satılık yazlık bakıyor.

Berrak sularıyla

Berrak sularıyla

Saroz Körfezi'ndeki Gökçetepe, müthiş berrak ve zengin doğal yaşamıyla dalış sevenlerin bayılacağı sulara sahip.

Yürüyüş veya kamp için ideal

Yürüyüş veya kamp için ideal

Yürüyüş, kamp yapma ve özellikle haftasonu kaçamakları için gerçekten de bir cennet niteliğinde. Gökçetepe orman kampo, ister dinlenme isterseniz de heyecan vaadediyor!

Gökçetepe Tabiat Parkı

Gökçetepe Tabiat Parkı

Gökçetepe'de aynı zamanda bir tabiat parkı bulunuyor. Doğal güzelliğimizin hızla yok oluyor olsa da o kaderi yaşamadan bozulmadan korunabilmiş. Tabii eski hali daha güzeldi diyenlerin sayısı çok.

Bisiklet keyfi

Bisiklet keyfi

Eğer bisikletinizi götürür veya oradan kiralarsanız, gerçekten de o filmlerde gördüğünüz ağaçlar arasındaki bisiklet keyfini burada yaşayabilirsiniz. İstanbullular için sadece 250km uzaklıktan bashediyoruz!

Kafa dinlemek için birebir

Kafa dinlemek için birebir

Son olarak, dediğimiz gibi çok ünlü değil ve henüz çok kalabalıklaşan doğal tatil beldelerinin akıbetine uğramadı. Belki son tenha zamanlarıdır bilemeyiz ancak önermek de bizim işimiz. Her şeyi kendimize saklayacak değiliz!

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!