Facebook Şirketi Interrail Türkiye’yi Ziyarete Gelirse

Ankara Güvenpark'ta yaşanan terör saldırısı sonucu Interrail Türkiye’de açtığımız postlarla Kızılay ve çevresinde bulunan arkadaşlarımıza destek olmuş, onlara sahip çıkmıştık. Grup yöneticilerimiz Ali Ulucan, Cihan Karsan ve Şeyda Durmuş önderliğinde yapılan organizasyonlarla hasta yakınlarına da destek olunmuştu.
Ucuz Bilet Bulunuyor...

Ankara CouchRail ekibinin desteğiyle hasta yakınlarına konaklama sağlanmış ve bütün ihtiyaçları Interrail Türkiye grubunun üyelerinin desteğiyle sağlanmıştı.

Facebook şirketi bu hikayeyi kendi resmi sitelerinde ve 23-24 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşecek olan World Humanitarian Summit‘te yayınlamak isteyip Ankara’ya geldi. Hafta sonu boyunca Interrail Turkiye ekibinin misafiri olan ekip, 2 gün boyunca Türkçe- İngilizce röportajlar yaparak güzel bir video hazırladılar.

Patlamadan sonra tanıdığımız- tanımadığımız yüzlerce insanın bu başarıda payı var. Kendinizle ve içinde bulunduğunuz bu güzel grup Interrail Türkiye ile haklı gururu hissetmeniz için olaylardan haberdar olmanızı istedik.

Çekimlerde, patlama sonrasında bize yardım eden bütün arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz.

Ayrıca Whatsapp'ta Acil Yardım Ekibi'miz var, katılmak isteyen arkadaşların formu doldurması yeterlidir. Yardım forumunu doldurmak için tıklayabilirsiniz.

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!