Erken Rezervasyon Hakkında Her Şey

Erken rezervasyon, son yıllarda turizm sektöründe çok sık kullanılmaya başlanan bir kavram. TV, radyo, internet ve gazeteler aracılığıyla tur şirketlerinin ilan ettiği erken rezervasyon indirimleri, %30’ları, %50’leri bulabiliyor. Siz de erken rezervasyon avantajları sayesinde tatili lüks bir kavram olmaktan çıkarabilirsiniz. İşte erken rezervasyon ile ilgili merak ettiğiniz her şey;

Erken rezervasyon nedir?

Erken rezervasyon, planlanan tatilin 6-7 ay öncesinden, çok cazip fiyatlarla satın alınmasıdır. Tatil yapmak istediğiniz otelin dolu olmasından ya da yüksek fiyatlardan yakınıyorsanız, erken rezervasyon sizin için hayat kurtaran bir çözüm olacaktır.

Bütçeme uygun tatil bulabilir miyim?

Tur şirketlerinin web siteleri ve acenteler aracılığyla bütçenize en uygun tatil seçeneklerini ödeme avantajlarıyla yakalayabilirsiniz.

Erken rezervasyon ile seçtiğim otelin odasında herhangi bir sorun yaşarsam?

Bu noktada seyahat danışmanlarınız devreye girerek sizi en uygun odaya yönlendirecekler ve sorununuzu çözeceklerdir.

Erken rezervasyon ile satın aldığım tatilin fiyatı ödediğim tutarın altına düşerse?

Böyle bir durumla karşılaşırsanız aradaki farkı iade alabilirsiniz.

Peki ya rezervasyonumu bozmak zorunda kalırsam?

Bu durum erken rezervasyon yaptırmanın dezavantajlarından biri gibi gözükse de, tatil şirketleri ‘erken rezervasyon sigortası’ ile bu sorunun da önüne geçmeye başladı. Son 72 saate kadar para iadeli iptal hakkına sahipsiniz.

Tüm bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız siz de Setur'u seçin, tatil fikri aklınıza düştüğü andan itibaren gülümseyin!

Setur'un tatil manifestosu ile erken rezervasyon yaptırmanın keyfini yaşayın, tatil fırsatlarını kaçırmayın.

Otelleri görmek için tıklayın

.

Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!