Düşen Mısır Uçağının Hostesi, Uçağın Düşmesinden Önce Facebook'a Bu Esrarengiz Resmi Yolladı

Çoğu havacılık uzmanı, düşen uçağın bir kabin görevlisi tarafından düşürülmüş olabileceği konusundaki endişelerini dile getirdi.
Ucuz Bilet Bulunuyor...

19 Mayıs'ta meydana gelen trajik uçak kazasında hayatını kaybettiği düşünülen EgyptAir MS804 nolu uçuşunun hostesi, kısa bir süre önce Facebook hesabına, bir uçak kazasının inanılmaz derecede esrarengiz fotoğrafını yolladı.

Irish Mirror sitesinin haberine göre, Mısır Havayolları EgyptAir'in Kahireli kabin görevlisi Samar Ezz Eldin, burnu denizin içine gömülmüş bir uçaktan yara almadan çıkmış kıyıya doğru yürüyen bir hostesin resmini Facebook profiline yolladı.

Ezz Eldin'in bu uçak kazasıyla bir bağlantısı olduğuna dair henüz bir gösterge olmasa da, çoğu havacılık uzmanı, düşen uçağın bir kabin görevlisi tarafından düşürülmüş olabileceği konusundaki endişelerini dile getirdi.

Sivil Havacılık Kurumunun eski uçuş operasyonları müdürü Mike Vivian, uçağın bir havayolları şirketi çalışanı tarafından düşürülmüş olma olasılığının "büyük bir endişe" oluşturduğunu ifade etti.

Günaydın İngiltere isimli televizyon programında konuşan Vivan şunları kaydetti:

"Bu çok büyük bir endişe ve radikalleşme Paris Charles de Gaulle Havalimanı'ndaki birçok insanın radikalleşme nedeniyle gümrükten geçiş hakkını kaybetmesinin önemsiz olmadığını düşünüyorum. Soru şu ki, buraya en başta nasıl girdiler ve havayolu çalışanlarına verilen vizelerde nasıl bir inceleme yapılıyor?"

Airbus A320 uçağı, 19 Mayıs'ta 11.300 metre irtifada seyrederken Orta Akdeniz'de radarda kaybolmuştu.

Araştırmacılar daha sonra, uçağın denize düşüp herkesin ölmesinden dakikalar önce EgyptAir'in MS804 uçuşunda kabinde duman olduğunu tespit ettiklerini doğruladı.​​

Kaynak

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!