Dünyayı Gezen Klima Kumandasını Gördünüz Mü?

Fethiye'de bir dershane akıl almayacak bir yasak koydu. ''Klima kumandasını sınıftan çıkartmayınız.'' Öğrenci bu, durur mu? Kumandayı kaptığı gibi gittikleri her yere, farklı ülkelere ve şehirlere götürerek elden ele gezdirdiler. İnsanın bazen sadece klima kumandası olası geliyor...
Ucuz Bilet Bulunuyor...

Fethiye'de 112 numaralı dershane sınıfına ait olan klima kumandası, zeki, çevik ve oldukça muzır olan iki sınıf öğrencisiyle elden ele geçerek dünyayı dolaşıyor. Rio De Janeiro'da hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmiyor.

Muğla'nın 13 ilçesinden birisi olan, sıcak ve ılıman bir iklime sahip olan Fethiye'de yaşayan ve tahminimizce üniversiteye giriş sınavları için dershaneye giden öğrenciler, hem kendilerine hem de klima kumandasına yapılan yersiz baskıya kumandayı beraberlerinde tatile götürerek tepki gösteriyorlar.

102 numaralı dershane sınıfının bu iki öğrencisine, fotoğrafları yayınladıkları sosyal medya hesaplarında tebrik üstüne tebrik yağıyor. Dershane yönetimine, gereksiz uyarıları yüzünden kumandayı da yanlarına alarak dünyayı gezen öğrenciler, hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir ders vermiş gibi gözüküyor.

Dünyanın en yüksek gökdeleni Burj Khalifa'yı bile ziyaret eden kumandayı kıskanmamak elde değil...

Fethiye'de bir dershane sınıfından firar eden bu klima kumandası, sosyal medyada haftanın en çok paylaşılan ve konuşulan olaylarından. Arap Yarımadası'nda Birleşik Arap Emirlikleri'ni oluşturan yedi emirlikten birisi olan Dubai'ye gitmeden, uçak biletiyle beraber adeta dershane hocalarına nispet yaparcasına fotoğraf paylaşmışlar.

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!