Dünyanın 24 Saat Açık İlk Hello Kitty Cafe'si Singapur Changi Havaalanında Açıldı

"Hello Kitty Orkide Bahçesi" adı verilen cafe'nin öne çıkan özelliği ülkenin ulusal çiçeği orkidelerden oluşturulmuş garip bahçesi.
Ucuz Bilet Bulunuyor...

Şimdi bir an önce Singapur'a gidip dünyanın en meşhur kedisi Hello Kitty temalı yepyeni cafe'de yemek yemek isteyeceksiniz.

Dünyanın 24 saat açık ilk Hello Kitty cafe'si, Changi Havaalanı gelen yolcu bölümünde Terminal 3'te salı günü yerel saat ile 11:30'da kapılarını açıyor.

Dünyadaki her bir Hello Kitty cafe'si gibi Singapur'dakinin de ayrı bir teması var. "Hello Kitty Orkide Bahçesi" adı verilen cafe'nin öne çıkan özelliği ülkenin ulusal çiçeği orkidelerden oluşturulmuş garip bahçesi.

Hello Kitty Orkide Bahçesi, ünlü kedinin sevenleri için gayet çekici olsa da, cafe'nin sahibi müzik ve atmosferin aşırı kawaii, yani Japon kültürüyle aşırı şirin olmadığını, bu yüzden de Hello Kitty severlere itici gelmediğini söylüyor.

Diğer cafe'lerde olduğu gibi Hello Kitty Orkide Bahçesi'nde de Hello Kitty şekilli yemekler sunuluyor. Şefler yerel mutfağı da yemeğe dahil ederek o ülkenin mutfağından esinlenilmiş yemekler ortaya çıkarıyorlar.

Bu cafe aynı zamanda Hello Kitty cafe zincirde kendi gelato standı olan ilk cafe.

Ana yemek bölümün yanında yemek yiyenlerin ve ziyaretçilerin Hello Kitty temalı ürünleri satın alabileceği bir mağaza var. Ama oraya kadar gitmeniz şart değil, buradan da alabilirsiniz.

Sınırlı sayıda kafasında iki yay olan Singapur Hello Kitty peluş oyuncağı da adeti 36,40 ABD Dolarından satışta olacak, kampanya sadece 500 adet ürünle sınırlı.

Kaynak

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!