Denizden Gelen 5 Güzellik Sırrı!

Denize girmenin temel sebebi hemen hemen hepimiz için ferahlamak ya da rahatlamak... Tatil sezonunun tam da ortasında siz serin sulara atlarken biz yerimizde durmadık, deniz suyunun ve kumların faydalarını derledik! İşte tatilciler için denizden gelen güzellikler!
Ucuz Bilet Bulunuyor...

1. Deniz suyu strese birebir!

Kendinizi kötü hissettiğinizde denizi seyre dalın. O an denizin maviliği, dalgaları ve derinliği içinizin huzur dolmasına neden olacak. Deneyin, rahatladığınızı fark edeceksiniz!

2. Gözümüz gibi baktığımız saçlara en doğal bakımı sağlıyor.

Deniz suyu kepeklenmeye karşı en doğal ilaç! Üstelik saçlarınız bu güne kadar hiç boya işlemi görmediyse iki tona kadar açılmasını sağlıyor. Ton açmasının yanı sıra denizden çıktıktan sonra en doğal dalgaları da deniz suyu yoluyla elde ediyoruz :)

3. Sivilcelerden bir türlü kurtulamayanlar, haydi denize atlıyoruz!

O kadar bakım yaptınız, birçok ürün kullandınız ama şu sivilce illetinden kurtulamadınız öyle değil mi? Aradığınız kanı bulduk! Yaz tatilinde bol bol denize girip yüzmek sivilce tedavisinde en doğal ve en etkili yöntem. Estetik, güzellik merkezleri ve bilimum kreme elveda!

4. Terlemeye ve enfeksiyona en doğal çare.

Deniz suyu, aşırı terlemeye son verip sosyal hayatınızda özgüveninizi geri kazanmanıza yardımcı olacak. Terlemenin yanı sıra deniz suyu, kan dolaşımını arttırıp vücuttaki enfeksiyonu temizler.

5. Kumdan kaleler yerine şimdilerde peeling yapıyoruz :)

Cildini yenilemek isteyenlere kum, doğal peeling görevi görür. Cildinizi yenileyerek sivilce ve siyah noktaların azalmasını sağlar.

Tatil keyfinizi ikiye katladık! Deniz, kum ve güneşin bol bol tadını çıkarmanız dileği ile...

Ucuz Bilet Bulunuyor...
Mynet Seyahat ile yola çık!
    Bu butonla sen de Mynet Seyahat yazarı olabilirsin!